Neden Protac?

Protac Araç Kaplama 2003 tarihinde kurulmuş olup İstanbul‘da 1 Merkez ve 1 Şube ile müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Aracınızı dış etkenlerden koruyan şeffaf folyo kaplaması, özel zevkinize göre en yüksek kaliteli folyolarla renk değişim kaplaması ve tavan, kaput, ayna, vs. gibi bölgesel kaplama hizmeti veriyoruz. Bu sayede aracınızın orijinal boyasını zarar vermeden ve koruyarak boyamadan folyo ile kaplayarak renk değiştirebilmekteyiz.

Bünyemizdeki elemanlar 6 ay boyunca Almanya’da eğitim görmüş kalifiye elemanlardır. Protac Araç Kaplama olarak müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutmaktayız. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmetleri en kısa zamanda ve en iyi şekilde müşterilerimize teslim etmekteyiz .Her türlü konuda size hizmet etmekten mutluluk duyarız. Siz de bizimle çalışmak isterseniz irtibata geçebilirsiniz.

 

İnce İşçilik

Araç kaplama, verilen garanti ile doğru orantılıdır. Doğru yerlerde, doğru parça kesimi uzun vadede kullanım şansı verir. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeleri en zor parçaları kaplarken incelik ile yapıyoruz.

Profesyonel Ekip

Protac araç kaplama konusunda Almanya’da eğitim görmüş olup, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren Türkiye’nin her yerinde en özel araçları güven ile teslim alıp müşterilerin taleplerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmiştir.

Kurumsal Hizmet

Protac Araç Kaplama, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına kurumsal hizmetler vermekte olup termin süreleri içerisinde işleri teslim etmektedir. Sözleşme çerçevesinde verdiğimiz kurumsal hizmetlerde sizlerinde çözüm ortağı olmaktan onur duyarız.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Protac Ailesi olarak bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda müşterilerimizin yüzlerinin güldüğünü görmek bizim en büyük mutluluğumuz olmuştur. Aracınızın yenilendiğini hissettirebilmek ve onları daha uzun zaman koruyabilmeniz için devamlı yanınızdayız.